11. 3. 2011 - 4. Výborová schůze

14. 3. 2011 - zaslána 2. přihláška za člena ČSTV (1. se na OFS údajně ztratila)

3. 6. 2011 - obec zakoupila komplex stavebních buněk jako náhradu fotbalových kabin

7. 6. 2011 - byla podepsána dohoda o spolupráci na úseku mládeže mezi oddíly Sokol Hrušky a Sokol Moravská Nová Ves

9.6.2011 - mužstvo mužů bylo přihlášeno do soutěže OFS Břeclav pro sezonu 2011-2012 do 4. třídy

10. 6. 2011 - schůzka zástupců Sokola Podluží, Sokola Hrušky a rady obce,  likvidátor Sokola Podluží p. Pindeš nabídl závlahy a kabiny k pronajmutí, o podmínkách se bude jednat

10. 6. 2011 - mužstvo mužů sehrálo první přátelský zápas v Hodoníně a zvítězilo 3 : 0, zápasu se zúčastnilo 22 hráčů z Hrušek

17.6.2011 - mužstvo mužů sehrálo druhý přípravný zápas opět v hodoníně a zvítězilo 6 :3, zápasu se zúčastnilo 16 hráčů, Petřík dával 4 branky

10. 7. 2011 - mužstvo mužů sehrálo přípravný zápas se Sokolem Hlohovec A na hřišti v Hlohovci a prohrálo 3 : 4, zápasu se zúčastnilo 17 hráčů, branky stříleli Mlýnek Michal, Petřík a Nešpor Zd.

15. 7. 2011 - za hřiště v Hruškách byly přivezeny buňky, jako náhrada za kabiny, buňky zakoupil OÚ od Policie v Hodoníně

15. 7. 2011 - členská schůze Sokola Hrušky, informace o současném stavu, příprava na podzimní sezonu, Boris Koníček odstoupil z funkce člena výboru

23. 7. 2011 - mužstvo mužů sehrálo přípravný zápas s Podlužanem Prušánky na hřišti v Mor. Nové Vsi a prohrálo 0:2. Zápasu se zůčastnilo15 hráčů

24. 7. 2011 - mužstvo mužů sehrálo přípravný zápas se Sokolem Moravský Žižkov na hřišti v Žižkově a prohrálo 3 : 6. Poločas vedli 3 : 1, projevila se únava z předešlého zápasu. Čtyři chyby udělal brankář Čagánek. Zápasu se zúčastnilo 17 hráčů. Potěšující byla velká účast příznivců z Hrušek

30. 7. 2011 - mužstvo mužů sehrálo poslední přípravný zápas se Sokolem Týnec na hřišti v Týnci a vyhrálo 3 : 2, po poločase 1 : 1, zápasu se zúčastnilo 13 hráčů, branky vstřelili Cupal 2x a Pavůček, velmi dobře lze hodnotit nasazení a bojovnost celého mužstva po celý zápas

13. 8. 2011 - mužstvo mužů sehrálo první mistrovský zápas na domácím hřišti v Mor. Nové Vsi proti Sokolu Ladná a prohrálo 1 : 3, po poločase 0 : 2, branku za domácí vstřelil Flamík Jiří, negativem zápasu byla malá účast domácích hráčů, zápasu se zúčastnilo 13 hráčů

20. 8. 2011 - mužstvo mužů sehrálo druhé mistrovské utkání v Horních Věstonicích a zvítězilo 5 : 0 (4 : 0), branky vstřelili Filipovič 2x, Pavůček 2x, Bradávka, stínem zápasu bylo vyloučení Pavla Čecha za napadení protihráče

27. 8. 2011 - mužstvo mladší přípravky ve složení Bařina Filip, Blinkal Eliáš, Nešpor David, Jančálek Tomáš, Jančálek Richard, Havlík Lukáš, Anthosch Kryštof, Nedůchal Milan, Číž Alexandr sehrálo pohárový turnaj v Lanžhotě, kde v konkurenci šesti mužstev obsadilo 2. místo, prohrálo s Lanžhotem 2 : 3 (Bařina, Jančálek R.), porazili Kostice 2 : 0 ( Blinkal E. 2x) a ve finále prohráli s Hodonínem 2 : 0